Vágány Laura

Cegléden születtem és itt is éltem 18 éves koromig. Az érettségi utáni három évem hol a szegedi egyetemen telt, hol pedig kint Angliában.

Aztán 2003-ban felvételt nyertem a Solymáron akkoriban még működő 4 éves nappali Waldorf tanárképzésre. Közben megszületett első gyermekem.

Végzett Waldorf-tanárként a Szolnoki Waldorf iskolában kaptam állást, kézimunkát tanítottam és napköziztem.

Ezzel egy időben elkezdtem a Bothmer – képzést is, amit 2013. októberben fejeztem be.

Másfél év után megszületett a második gyermekem.

2013. szeptembertől jöttem vissza az iskolába tanítani, jelenleg testnevelés és kézimunka órákat tartok a gyerekeknek.

Úgy gondolom, hogy a legfantasztikusabb dolog gyerekeket tanítani és ez a pedagógia jó lehetőségeket nyújt a gyermek és önmagam alaposabb megismeréséhez is.