Adományozás

Pénzügyi támogatás

Adó 1%

Várjuk jelentkezését

Amennyiben ön saját szaktudásával, szabadidejével, munkájával támogatná iskolánkat, kérjük keresse kapcsolattartónkat.

Kérjük ne feledje, hogy ez az a támogatási forma, ami Önnek semmibe sem kerül, nekünk viszont hatalmas segítség.

Köszönjük, ha munkánk iránt érdeklődik és szívesen támogatná iskolánkat. Minden segítséget, adományt, felajánlást szívesen fogadunk.

Szívesen fogadunk

• rajzeszközöket, kézimunkához használható alapanyagokat, iskolaszereket, sportszereket

• bútorokat, növényeket, különféle berendezési tárgyakat

• iskolánk felújításához és karbantartásához használható anyagokat

Amennyiben ránk bízná, hogy támogatása felhasználáshoz megtaláljuk a legfontosabb célt, úgy nincs más teendője, mint az alábbi számlaszámra átutalni a támogatásra szánt összeget (adományigazolás igénylése esetén név, cím, adószám megjelölésével).

Ha kérdése van, vagy személyesen szeretne velünk találkozni, örömmel állunk rendelkezésre.

Várjuk jelentkezését!

Szolnoki Waldorf Iskoláért Egyesület