Kovács Ágnes

1974. november 8-án születtem Karcagon. Többször költöztünk, Eger környékén laktunk néhány évig, aztán visszaköltöztünk Karcagra. Jelenleg is Karcagon lakunk. Középiskolás koromban azt terveztem, hogy tanár leszek, de eleinte másfelé sodródtam. A fiaim születése után jelentkeztem Egerbe matematika alapszakra. Pár év kihagyás után folytattam tanulmányaimat mesterszakon. Karcagon kezdtem tanári tapasztalatot szerezni az egyik helyi általános iskolában. 2017 tavaszán találkoztam Váczy Tamással, aki bátorított, hogy jelentkezzek a Szolnoki Waldorf Iskolába matematikát tanítani. Nagyon megtetszett, mivel más a gyerekekhez való hozzáállás, és ami szintén nagyon fontos, összetartó, segítőkész kollektíva tagja lettem. Hálás vagyok, hogy itt taníthatok, bár nekem is van még mit tanulnom.