Fejes Veronika

1984. május 18-án születtem Szolnokon. 2009-ben biológus/ökológus, majd 2013-ban biológia tanári diplomát szereztem a Debreceni Egyetem Természettudományi Karán. Kezdetben környezeti nevelőként dolgoztam Hajdúböszörményben, a ZÖLD KÖR közhasznú egyesületnél, majd biológusként a tápiószelei Növényi Diverzitás Központban. Szolnokra hazatérve, 2014-ben kezdetem tanítani a Szandaszőlősi Általános Iskolában, biológia- és természetismeret műveltségterületen. 2016-ban megszületett a kisfiam. Egy gyermek születése ajándék, mely hatalmas változásokat hoz az ember életében. A későbbiekben tanítottam kollégiumban, majd a Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskolában, de egy örökös hiányérzet kísért; sosem hagyott nyugodni a tudat, hogy tanítani máshogy is lehetne - mert mi más állhatna a középpontban, mint maga a gyermek. A Waldorf pedagógiai lett az én utam! 2021 szeptemberétől elsős osztálytanítóként dolgozom a Aranyos Szeglet Waldorf Iskolában - minden eszközzel azon leszek, hogy megfeleljek ennek a szép és megtisztelő feladatnak!